Ми вам пропонуємо суто виважені й прості рішення, що малі підприємці перевірили на практиці, та які допомагають вам автоматизувати нудні, повторювані й набридлі дії та досягати будь-яких за масштабами цілей.

програми для бізнесу В Майстерні процесів iCOLOR OneBox

Передивіться це невеличке відео й зрозумійте, що програми для бізнесу з Майстерні процесів навіть на етапі тестування та знайомства з ними надають вам суттєві переваги над багатьма конкурентами.  

переваги програм для бізнесу з майстерні процесів

Ви малий підприємець й шукаєте готове рішення, щоб зосередитись на роботі, керувати компанією й бізнес-процесами в ній, але при цьому не відвертатися на налаштування програми для бізнесу, яка забезпечує комфортну та швидку роботу.

Як зрозуміти, що вам підходить програма та послуги з супермаркету бізнес-процесів? Найпростіший варіант, який ви можете перевірити прямо зараз — замовляйте безплатне тестування. До речі, ми пропонуємо почати з пакета бізнес-процесів для малого бізнесу, до якого входять:

Тобто ви отримуєте реальну можливість прийняти врівноважене рішення, але не витрачати при цьому ні копійки. Хоча звісно, вам прийдеться трошки попотіти, бо повністю безплатним буває лише сир у мишоловці. Найкращий варіант — тестуйте разом зі своїми найвмотивованішими працівниками, так ви побачите ще й реакцію на програму. 

дотримуйтеся ряду умов, щоб отримати максимум користі від впровадження

невеличкі секрети для великого успіху впровадження

Ще одна ключова передумова, щоб запуститися в обмежені та зрозумілі строки, закласти коректний алгоритм впровадження. Досвід з 2016 року дозволяє нам стверджувати, що ось такий план робіт спричиняє вибуховий стрибок до керування бізнес-процесами:

  • Налаштуйте базу контактів, сегментуйте дані за групами;
  • Створіть та наповніть товарну номенклатуру;
  • Опишіть власні бізнес-процеси, почніть з використання шаблонів;
  • Скористайтеся порадами, щоб встановити лише необхідні вам додатки;
  • Підготуйте опис сервісів, якими ви користуєтеся, щоб створити план впровадження інтеграцій тощо.
program for business
start processes

ПОКРОКОВЕ ВПРОВАДЖЕННЯ ПОЛІПШИТЬ ВІДНОСИНИ ПРАЦІВНИКІВ ДО СИСТЕМИ

Таким чином, вже на етапі тестування лояльний співробітник поділиться з вами власними враженнями. за його реакцією на програму для бізнесу ви роздивитеся можливість її впровадження й практичного використання. 

Як показує досвід, за перші 5 тижнів нам вдається запустити базову автоматизацію за умов, що ви та ваші робітники щоденно користуєтеся системою. Наступний крок — узгодити строки та план розширення ваших можливостей для керування бізнес-процесами, що відбуваються у вас в компанії. 

Гарна мотивація — розуміти точки входу та точки виходу з наявних у вас процесів, власників цих процесів, а також відповідальних осіб, що розв’язують задачі у процесі творення прибутку. Для цього замовляйте консультацію онлайн і за 30 -40 хвилин розмови ми окреслимо з вами подальший розвиток вашої програми автоматизації. 

Ось відгуки від наших клієнтів та партнерів, які використовують програми для бізнесу з супермаркету, або їх вдосконалені варіанти.


Кошик
Прокрутити вгору