Безплатно тестуйте CRM

Покращуйте взаємодію з клієнтами
Автоматизуйте основні бізнес-процеси
Сконцентруйтеся на стратегічних цілях
Заощаджуйте час на рутинних завданнях
Підвищуйте ефективність продажів та закупівель

Тестуйте безплатно без обмежень у часі. Сплачуйте виключно за дані, які ви накопичуєте в ході роботи.

плануйте графіки робот по проєктах

crm_erp_bpm icolor

плануйте роботи по окремих проєктах

task plan work

замовте Безплатне тестування процесів

Отримайте чек-лист, як впровадити бізнес-процеси й автоматизувати мале підприємство. Тестуйте шаблонні й галузеві бізнес-процеси,  замовляйте індивідуальні розробки

Проконсультуйтесь з можливостей операційної системи, щоб скористатися  рішеннями, які ми вже впровадили більш ніж на 149 малих підприємствах з різних галузей бізнесу

За 5 тижнів ми навчимо вас та ваших колег працювати у системі, щоб розв’язувати задачі. Отримайте потрібний вам результат, а ще самотужки й швидко налаштовуйте систему 

Отримуйте підтримку у спільноті малих підприємців, які вже користуються нашим програмним забезпеченням. Скористайтеся колективними знаннями.

чому вам буде корисним протестувати наше програмне забезпечення

Скористайтеся можливістю, щоб безплатно протестувати програмне забезпечення. Вже на четвертий день тестування прийміть зважене рішення щодо його впровадження на власному малому підприємстві. Спробуйте готові рішення, щоб вже з першого тижня почати отримувати результати, а за 5 тижнів повністю працювати у системі й виконувати різноманітні задачі, що стосуються вашої бізнесової діяльності.

З 2016 року ми накопичили багатий досвід у різних галузях бізнесу, завдяки тому, що впроваджували програми для автоматизації ключових напрямків підприємницької діяльності:

  • обробки лідів;
  • продажів;
  • закупівель та обліку складів тощо,

Нашими рішеннями вже користуються малі підприємці, що займаються інтернет продажами, торгують у роздріб, надають послуги з сервісного обслуговування, мають власні виробництва. Прості й зрозумілі програми дозволяють швидко опанувати технологію їх використання та у два та більше разів зменшувати час на обробку звернень й оформлення продажів. А ще ви більше ніколи не втрачаєте Клієнтів, оскільки завжди маєте у системі зафіксований запит, або пропущений дзвінок.

Тепер і ви маєте гарну нагоду спробувати програмне забезпечення, яким ви швидко навчитеся користуватися та яке забезпечить вам стабільне зростання у швидкості оформлення замовлень, які отримуєте від своїх Клієнтів з різних джерел:

  • месенджерів;
  • маркетплейсів;
  • сайтів;
  • телефонії;
  • email пошти тощо.

Доєднуйтесь до підприємницької спільноти малих бізнесменів, які швидко розвиваються та розширюють власну присутність на ринку України та всього світу.

Прокрутка до верху