ДЕНЬ ПЕРШИЙ: ЗРОБІТЬ КРОК ДО КЕРОВАНОГО БІЗНЕСУ

Ваш час — ресурс неоціненний

Зробіть крок до керованого бізнесу та запросіть Партнера, разом з яким ви готові пуститися у двадцяти одноденну подорож-випробування для трансформації вашого бізнесу.

Розпочніть разом з Партнером, якому будете звітувати, цю корисну й пізнавальну подорож, що захоплює з перших кроків. Разом ви дослідите світ впровадження бізнес-процесів з використанням програмного забезпечення: CRM ERP BPM система. Ви відчуєте всі переваги роботи з нею, як користувач та адміністратор.

Ваш час надзвичайно цінний, тому вже сьогодні зробіть крок до керованого бізнесу. Попереду шлях у 21 день, коли ви зробите значний стрибок до покращення свого робочого простору й керованої підприємницької діяльності.

Ви розпочнете думати категоріями бізнес-процесів, коли відчуєте вагу трьох наступних реалій:

 1. Ви робите особистий вибір сконцентруватися на процесах й витратити час на їх вдосконалення.
 2. Тільки деякі з процесів можна визнати винятково цінними для вашого бізнесу.
 3. Нема потреби розпорошуватися на впровадженні геть усіх процесів, тому сконцентруйтеся на тому: “Яку наявну проблему я хочу розв’язати завдяки налагодженому процесу?”
КРОК 1 Дослідіть свою підприємницьку діяльність, виділіть ключові бізнес-процеси, щоб суттєво їх покращити.
 

Парадокс в тому, що у вас є декілька справді важливих процесів, на яких базується вся ваша діяльність. Тому нема сенсу хапатися за впровадження всіх підряд, але перш ніж сконцентруватися на одному, переберіть всі процеси, які у вас відбуваються зараз. Тобто, розберіть багато варіантів, перш ніж зупинитися на одному-двох процесах, які мають найвищий пріоритет. Саме так зробіть крок до керованого бізнесу, щоб отримати максимум користі від нововведень.

 

КРОК 2 Усвідомте, що є 1-2 найважливіших процеси, аналізу й покращенню яких ви й присвятите наступні три тижні.

Позбудьтеся неважливого на наступний 21 день, підіть на компроміс зі своїми фантазіями, щоб досягти важливих результатів за обраним вами процесом. Тільки так ви зможете налаштувати його настільки круто, щоб надалі витрачати мінімальні зусилля й досягати встановлених процесом цілей.

КРОК 3 Дійте, розпочніть впровадження CRM ERP BPM системи на вашому підприємстві з вдосконалення саме важливих процесів.

Саме завдяки налаштуванню системи бізнес-процесів ви зможете максимально спростити роботу власну й ваших працівників. Тому направте всі ваші дії на створення системи, яка дозволить отримувати задоволення від діяльності, а не робити все “через силу”. Яким би це не здавалося парадоксом, але спрощення роботи вдосконалить її виконання й збереже цінний час, який ви зможете інвестувати у подальше вдосконалення системи.

Ці три елементи — дослідження, усвідомлення і дія — радше не окремі рухи, а частина циклічного процесу. І коли ви постійно застосовуєте їх — врожаї здобутків зростають.

Грег Маккеон “Есенціалізм”

Перше знайомство з системою, ОБЕРІТЬ ЧАС Й Зробіть крок до керованого бізнесу

 • Зробіть особистий вибір витратити час з користю для себе й пройти CRM практикум до кінця.
 • Відірвіться від зовнішнього шуму й зосередьтеся на правилах ефективного впровадження CRM.
 • Не розпорошуйтеся на геть усі наявні можливості системи й сконцентруйтеся на ключових бізнес-процесах з найвищим для вас пріоритетом.

Перший день — день вашого вибору заняття, яке стане ключем до всіх наступних досягнень з впровадження системи. Тому створюйте власні правила з ведення й керування бізнесом й відкидайте все неважливе. Ваші правила у пріоритеті, тому що правила інших людей більше не ваші правила. Записуйтесь ТУТ на курс з CRM бізнес-процесів прямо зараз.

Використайте час з максимальною користю

Нащо вам імітація кипучої діяльності, якщо її можна замінити на прості й зрозумілі дії, які легко підпорядковуються досягненню вашої мети. Тепер ви маєте час подумати перед тим, як найкраще інвестувати у майбутнє власного бізнесу.

Дуже схоже, що ваш вибір CRM практикуму — це шлях до вивільнення часу для осягнення інших сенсів буття. Ваше життя варте спрощення там, де це можливе й CRM ERP BPM може забезпечити вам есенціальний рух до мети. Кожний наступний день — це невеличка зупинка перед тим, як рухатися далі. Знайдіть час, щоб насолодитися справді важливими справами вашого неоціненного життя.

Кидаю вам виклик: дозвольте допомогти вам створити систему, яка “несправедливо” перехилить шальки терезів у бік пшениці, а не куколю.

Кидаю вам виклик: інвестуйте в себе – майбутнього есенціаліста.

Грег Маккеон “Есенціалізм”

Приклади впровадження CRM ERP BPM системи в INVAFISHKI:

 • Компанія використовує CRM ERP BPM систему для автоматизації процесу продажів. Завдяки цьому їм вдалося:
  • Збільшити кількість укладених угод на 20%.
  • Скоротити час на обробку замовлень на 30%.
  • Покращити комунікацію з Клієнтами.
 • Завдяки впровадженню CRM ERP BPM системи вони:
  • Автоматизували процес ведення клієнтської бази.
  • Створили систему обліку та контролю замовлень.
  • Підвищили ефективність роботи менеджерів.
 • Коли впровадили CRM ERP BPM систему, то:
  • Знизили витрати на ведення бізнесу.
  • Підвищили рівень рентабельності.
  • Покращили конкурентоспроможність на ринку.

Домашнє завдання, щоб зробити крок до керованого бізнесу

Обдумайте наступні питання, оскільки це допоможе вам скоротити проблеми до найважливіших для вас, а тому — сконцентруватися в наступні дні на головному й відкинути несуттєве, яке є шумом. Щоб вам не заважав зайвий шум, доєднуйтесь до корисного каналу з CRM ERP BPM рішень, де знайдете корисні поради й КЕЙСИ, як поліпшити керованість своїм власним бізнесом.

 • Які складнощі/проблеми при роботі з клієнтами ви хочете розв’язати чи полегшити за допомогою системи?
 • З якими процесами ви хочете розібратися й що може допомогти вам покращити результати по цих процесах?
 • Якого результату: фінансового, навиткового, кар’єрного тощо, ви плануєте досягти?
Щоб зареєструватися на курсі та взяти участь в навчанні, пройдіть безплатний аудіт ваших потреб, це займе до 10 хвилин вашого часу. Якщо ви ще не зареєструвалися, обов’язково зареєструйтеся, щоб отримати навчальні матеріали у свій бокс.
Кошик
Прокрутка до верху