HR-аналітика: як відстежувати психічний стан персоналу

HR-аналітика: як відстежувати психічний стан персоналу

HR-аналітика дозволяє виявляти розлади серед співробітників, такі як вигоряння, депресія та тривожність, а також ризики їх виникнення. Протягом останніх років керівники компаній та відділів кадрів усвідомили важливість відстеження психічного стану персоналу й цьому може успішно сприяти система з її інструментами контролю

HR-аналітика у повсякденній практиці використання

Компанія iCOLOR розробила CRM ERP BPM рішення на платформі хмарної операційної системи OneBox. Спробуйте скористатися досягненнями науки про дані, щоб визначати настрої співробітників і прогнозувати їхню поведінку. Тепер ви можете збирати емоційні та когнітивно-поведінкові дані. Корисно розуміти, наприклад, як людина ставиться до своєї роботи й чи відчуває підтримку з боку керівників й навіть членів сім’ї.

Система допомагає не тільки виявляти проблеми, але й запобігати їм. Скажімо, якщо система визначить, що у співробітника надто високе навантаження, вона може порадити зробити невелику паузу. Крім того, програма автоматично нагадає про необхідність піклуватися про фізичне здоров’я. А якщо людина зазнає психологічних труднощів, то їй порекомендують скористатися ресурсами для психічного здоров’я, що пропонує роботодавець.

Спробуйте наш телеграм-бот, щоб отримати поради стосовно вибору системи для ваших потреб.

Як спеціалісти оцінюють потенціал з використання поведінкових прогнозів

Брентон Томас, засновник і CEO агентства цифрового маркетингу Twibi, вважає, що прогностична аналітика є ключем до розуміння думок та почуттів співробітників. Він зазначає, що вигоряння може виникати з різних причин, і що прогнозний аналіз допомагає організаціям визначати, хто зі співробітників найбільш схильний до ризиків і вживати заходів щодо їх зниження.

Емілі Купер, засновниця та генеральний директор онлайн-магазину Oliver Wicks, вважає, що регулярні опитування та програма наставництва також можуть бути ефективними інструментами для відстеження стану працівників.

Анна Кодалло, CTO платформи для відстеження репутації медичних фахівців Key Opinion Leaders, зазначає, що просте спостереження за командою може допомогти прогнозувати вигоряння та інші проблеми.

Що пропонує HR-аналітика та як можна скористатися нею у CRM системі

HR-аналітика – це важливий інструмент, який дозволяє роботодавцям піклуватися про психічне здоров’я своїх співробітників. Вона допомагає виявляти та запобігати вигорянню, депресії та тривозі, а також підвищувати продуктивність праці та лояльність співробітників.

Я припускаю, що коли почнемо розуміти та прогнозувати поведінку співробітників, це можна з успіхом використовувати, щоб керувати бізнес-процесами, а не тільки персоналом, що вплине на операційну діяльність та фінанси будь-якого бізнесу. Щоб взаємодіяти усередині команди, використовуємо декілька бізнес-процесів, що об’єднані в групу. Передивіться для початку процес Проста задача, з елементами логіки. Але у себе ми пішли далі й використовуємо Проєкт — робота у команді.


Читайте на тему: Як визначити вигоряння: чотири ознаки


Які інструменти HR-аналітики використовують професіонали

Технології прогнозування – не єдиний інструмент для відстеження стану працівників. Деякі вважають, що і простіші рішення можуть виявитися ефективними.

Емілі Купер, засновниця та генеральний директор онлайн-магазину Oliver Wicks, для цих цілей використовує регулярні опитування, які надсилає відділ кадрів. Компанія також створила програму наставництва.

“Коли ми дізнаємося, що співробітник переживає складний період, ми обов’язково зв’язуємося з ним і з’ясовуємо, як полегшити його проблеми”, – розповідає Купер. У такому разі йому можуть запропонувати консультації чи вихідний.

Анна Кодалло, CTO платформи для відстеження репутації медичних фахівців Key Opinion Leaders, зазначає, що просте спостереження за командою допомагає прогнозувати вигоряння та інші проблеми. Наприклад, відсутність на робочому місці без особливої ​​причини може означати, що людині не під силу впоратися з поточним рівнем вигоряння.

“Деякі люди залежні від стресу — вони несвідомо привчили свій розум і тіло виконувати роботу навіть у стані стресу”, – пояснює вона. На її думку, розв’язання цієї проблеми може стати відстеження робочого навантаження та обов’язків, регулярні консультації, управлінські тренінги та запровадження оплачуваного неробочого часу.

Кошик
Прокрутити вгору