День другий. Зловіть себе на тому, що кажете: Я повинен(-на)... та замініть на: Я вибираю...

ДЕНЬ ДРУГИЙ. Зловіть себе на тому, що говорите слова: “Я повинен(-на)”. Замініть їх на: Я вибираю [вставити свій варіант]

Грег Маккеон, Есенціалізм

Дякую, що ви читаєте цю главу. Схоже, що у вас вже є Партнер, бо ви його обрали за порадою ТУТ і йому ви готові довіритися й саме йому будете звітувати про свої досягнення у наступні дні CRM практикуму. 

Якщо ж ви зараз подумали й навіть готові сказати вголос:

“Може і буде корисним — мені це невідомо. Чому я повинен втрачати час на кота в мішку?”

Anonymus, бо не хочеться світити автора цих слів.

То саме зараз час сказати собі: “Я вибираю можливість отримати корисні навички, щоб розпочати керувати бізнес-процесами”. 

Звісно, що ви можете бути дуже-дуже крутою особою з великими багажем знань й вам наступні уроки можуть здатися “пустими, як бубон”, хоча навіть бубон видає звуки, бо він саме для цього й призначений. При цьому я вірю й небезпідставно розраховую, що у вас є великий шанс навчитися автоматизувати та оптимізувати ваші бізнес-процеси.

І ви готові витратити свій цінний час заради того, щоб отримати більше Клієнтів, покращити контроль над діями співробітників, отримувати вищий прибуток тощо.

Подивіться наступне відео, щоб зрозуміти можливу свою користь й прийняти нарешті справді виважене рішення.

 • Чи відчуваєте ви, що ваш бізнес застряг у рутині?
 • Чи витрачаєте ви занадто багато часу на рутинні завдання?
 • Чи хочете ви отримати більше контролю над своїми бізнес-процесами?

Оберіть прямо зараз 1-2 бізнес-процеси, які ви опануєте в наступні дні. Вам доведеться самостійно виконати наступні роботи: 

 • Розробити блок-схему;
 • Продумати логіку дій по етапах;
 • Розробити процедури, якщо потрібні;
 • Налаштувати інтерфейс;
 • Протестувати, щоб впровадити у себе в бізнесі.

Беріть ручку або олівець та аркуш паперу, сідайте й спробуйте відповісти на питання: “Якби я зараз обирав один бізнес-процес для розвитку свого підприємства, який би процес це був?”

У результаті має з’явитися перелік з бізнес-процесів, які справді мають значення для вас. Якщо не вдається придумати самостійно, то можете обрати серед переліку ТУТ й відправити його нам, щоб ми зробили вам пропозицію.

Ви здатні обрати той інструмент, який справді має значення для вас особисто. Тож дійте, щоб отримати максимальну користь й не забувайте про циклічність вибору. Тобто, зараз ви обираєте з чого почати, щоб далі розвинути систему за потребою.

Здатність вибирати не можна забрати чи навіть віддати – її можна тільки забути.

Грег Маккеон, Есенціаліст

Тож застосуйте силу вибору, завдяки якому ви перестанете відчувати себе безпорадним й бути таким у керування власним підприємством. Сконцентруйтеся на вашій нагальній потребі, щоб розгледіти її та вдовольнити в зрозумілі й максимально стислі строки.

Тільки поступовий рух до мети приведе до неї з найменшими втратами та мінімальним невдоволенням собою й тими, хто вас оточує.

Зараз ви можете подивитися ще одне відео й зрозуміти, як система та її впровадження допоможуть вам у повсякденній боротьбі за увагу Клієнтів та постачальників.

зробіть вірний вибір та швидко стартуйте

Я сам використовую CRM-систему OneBox з 2016 року і можу з упевненістю сказати, що вона дійсно допомагає мені автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси. Я працюю сам й завдяки можливостям системі я зумів автоматизувати:

 • Обробку звернень від нових Лідів;
 • Надання комерційної пропозиції;
 • Продаж послуг з проведенням платежів;
 • Контроль з надання послуг з синхронізацією задач між моїм боксом та боксом Замовника;
 • Навчальний процес для співробітників Клієнта та нових інтеграторів.

Що ви отримаєте:

 • Поглиблене розуміння CRM ERP BPM систем: Ви розберетеся, що таке CRM ERP BPM система і як вона працює на прикладі свого бізнесу. Побачите, які переваги вона може вам дати, особливо у порівнянні з папірцями або excel-табличками.
 • Практичні навички роботи з OneBox: Ви пройдете через 3 тижні практичних завдань й опануєте мистецтво створювати, налаштовувати та використовувати власні бізнес-процеси, щоб автоматизувати свою підприємницьку діяльність.
 • Готові рішення для вашого бізнесу: Ви можете отримати доступ до більш ніж 20 шаблонних бізнес-процесів. Конструкції процесів стають доступними для вас поступово, коли виконуєте наступне завдання практикуму.
 • Підтримку та допомогу: Ви отримаєте доступ до спільноти однодумців та експертів, які допоможуть вам у питаннях використання системи.

Чим цей курс відрізняється від інших:

 • Практичний підхід: Цей курс фокусується на практичних навичках, які ви можете використовувати одразу під час проходження курсу й продовжити далі.
 • Готові рішення: Ви отримаєте доступ до 15 шаблонів різноманітних бізнес-процесів, які можна легко адаптувати до потреб вашого підприємства. Всі процеси адаптовані для потреб користувачів на реальних бізнес-проєктах.
 • Підтримка та допомога: Ви отримаєте доступ до додаткових матеріалів, які допоможуть вам краще розібратися з програмою. До того ж ви можете замовляти ще й платні консультації спеціалістів. На свою першу консультацію можете записатися прямо зараз за ЦИМ посиланням.
 • Отримуєте бонуси: Коли виконуєте завдання, вам нараховуються бонуси за рішення за умови, що ви покажете відео, як користуєтеся налаштованим процесом й прокоментуєте свої рішення. Ви можете отримати до 10 бонусів залежно від якості виконання й витратити ці бонуси на часткову оплату консультацій.
 • Отримати систему на 1 рік за ціною 9 місяців: Коли виконали всі завдання й підтвердили, що налаштовані бізнес-процеси ви впровадили у себе, отримуєте можливість придбати OneBox за спеціальною ціною на 1 рік!

Зареєструйтесь на курс вже сьогодні!

Кошик
Прокрутка до верху