CRM-ERP-BPM система доступніша у 3-10 разів
сконфігуруйте за 10 хвилин під ваш бізнес

Функціональну систему можуть пропонувати вам за $10300 - $12450
Сконфігуруйте CRM-ERP-BPM систему, адаптовану під ваш бізнес

CRM-ERP-BPM система, адаптована під ваш бізнес. Пройдіть коротке опитування, і ми розгорнемо систему під ваші потреби, яку ви зможете використовувати вже через 1 тиждень з дати її реєстрації.

Такий підхід корисний, коли ви не маєте зайвого часу на розробку системи. До того ви бажаєте займатися власним бізнесом й не витрачати часу на довгі ознайомлення. А до того ви ще й втомилися від неефективних бізнес-процесів, втрачаєте час на рутинні задачі й не можете чітко бачити загальну картину вашого підприємства. 

Складіть CRM-ERP-BPM систему з готових блоків, немов ви потрапили у дитинство й знов граєте в LEGO

 • Автоматизацію всіх ключових бізнес-процесів: від управління продажами та клієнтами до ведення бухгалтерського обліку та складського господарства.
 • Повний контроль над даними: отримуйте доступ до всієї інформації про ваш бізнес в одному місці, аналізуйте дані та приймайте кращі рішення.
 • Економію часу та коштів: автоматизація рутинних завдань звільнить ваш час для більш важливих справ, а також допоможе вам скоротити витрати.
 • Збільшення продажів та покращення обслуговування клієнтів: CRM-система допоможе вам краще розуміти своїх клієнтів, пропонувати їм персоналізовані послуги та підвищувати їх лояльність. 

Як працює модель автоматичної конфігурації CRM-ERP-BPM системи

 1. Пройдіть коротке опитування, яке займе не більше 10 хвилин.
 2. На основі ваших відповідей ми автоматично налаштуємо, CRM-ERP-BPM систему для вашого бізнесу.
 3. Ви отримаєте готову до використання систему протягом першого тижня з дати її реєстрації.

Переваги нашого підходу, якщо ви все ще вагаєтесь:

 • Швидкість: отримайте готову систему значно швидше, ніж при традиційному впровадженні.
 • Економія: скоротіть свої витрати на впровадження та обслуговування системи.
 • Простота: вам не потрібно володіти спеціальними знаннями, щоб користуватися системою.
 • Гнучкість: система може бути доопрацьована під ваші індивідуальні потреби.

Не втрачайте час! Пройдіть опитування вже зараз і отримайте готову CRM-ERP-BPM систему для вашого бізнесу!

P.S. CRM-ERP-BPM система завдяки модульній конструкції дозволяє вам користуватися всіма її перевагами вже з перших днів реєстрації. А при потребі ми можемо доопрацювати систему під ваші особисті потреби.

Однак, важливо розуміти, що розробка системи “з нуля” може призвести до додаткових витрат і затримок, оскільки складно передбачити всі ваші потреби та побажання.

Зробіть правильний вибір — замовте автоматичну настройку CRM-ERP-BPM системи вже зараз!

Увага, якщо вам потрібний індивідуальний підхід та наша допомога, звертайтеся до вашого менеджера. Він порадить вам найліпший варіант співпраці. Також ви зможете проаналізувати й обговорити комерційну пропозицію, коли CRM-ERP-BPM система розроблюється безпосередньо під ваші особливості. Якщо оберете такий складний шлях, будьте готові до суттєвого збільшення строків та бюджету впровадження.