Заробляє лише той, хто пише програмний код, чи буває no code програмування

Я сьогодні зовсім не про програмістів, які нічого не кодять, але гроші заробляють. Сьогодні про іншу можливість ввійти у світ IT. Ви навіть можете не мати уявлення, як створюється програмний код. Але знання сучасних мов програмування й не потрібно, в сучасному IT ви можете розвиватися й зростати інакше.

Можливо ви чули про no-code розробників. А можливо ви й самі вже належите до цієї когорти, але не усвідомлюєте цього. Скоріш за все останнє, якщо ви вже працюєте з операційною системою OneBox OS. І ваші навички ширші за простого користувача, коли ви адмініструєте цю хмарну систему.

Починаєте розбиратися з системою й налаштували ваш перший нескладний інтерфейс для картки контактів. Це перший неусвідомлений крок до no-code програмування — нової групи IT-спеціалістів.

Ви можете доєднатися до практичних занять з OneBox no-code програмування.

Безплатних занять не буде, бо справді якісні навички коштують грошей.

Проходь мимо той, хто не готов вкладатися власним часом, а ще й фінансами, хоч і невеликими. Ваш покликання можливо в іншому – стати наступним Остпом Бендером, який втюхує щось незрозуміле, але приперчене магічними словами й пасами “канадських хлопчиків”.

Мій власний досвід підтверджує, що вчитися можна навіть у 50+. Навіть не тільки вчитись, цим можливо й не дуже здивуєш, але й повністю змінити напрямок діяльності. Ви можете вийти з крутого бізнесу й розпочати власний шлях. Але не вірте, коли хтось каже, що все робить за помахом чарівної палички. Не вірте тим, хто вам обіцяє все зробити так, як ви хочете самі. Вірте у власні сили й можливості, вони справді неймовірні. Але тільки тоді, коли ви хочете самі щось змінити, щось вдосконалити, щось вирішити.

Умовний працівник — лінивий. І це справді так, він завжди буде шукати шляхи, щоб полегшити своє життя-буття й отримувати зарплату. Це не хороше й не погано, просто так є.

Але можна скласти такі умови, що працівники самі будуть шукати роботу, оскільки ця робота добре оплачувана, але має певні особливості й сам працівник знаходиться в таких умовах. що коли він цю роботу зробить, полегшить собі власне життя.

Як полегшити життя собі й співробітникам

Так, це складно зробити. Навіть дуже складно. Чому? Тому що не всі працівники хочуть саме того, чого хочете й ви самі. Ви йдете до великих прибутків. Робітник завжди вважає, що робить достатньо за зарплату, яку отримує. І ніколи ще не один з нас, хто працював та/або працює найманим співробітником не думав інакше.

Якщо є бажання посперечатися, коментуйте. Якщо є бажання висловити власну думку, коментуйте. Стриманість у розмові ще ніколи не приводила до бійки: розумової та/або фізичної. Спор звісно також не факт досягнення успіху, а ось врівноважена аргументами бесіда — прямий шлях до перемоги глузду над безглуздям.

Ви можете віддати велику частину ініціативи співробітникам й вони навіть не відчують цього, коли самі відчувають зацікавленість. Давайте на прикладі продавців — самого чутливого до грошей товариства. Налаштуйте бізнес-процес продажів так, як ви його бачите. Скажіть, що ось тепер все, ви працюєте за цим шаблоном і ніяких фантазій.

Швидше за все зіткнетесь з безумовним й потужним спротивом

Але вас стовідсотково очікує успіх, коли ви налаштовували бізнес-процес разом з працівниками. Коли прислуховувались уважно до їх порад й знайомі з найменшими нюансами й особливостями, які допомагають спростити процес продажів, полегшити шлях до грошей, які відкривають Людям  можливості.

Дослухайтесь, а ще й впроваджуйте те, що почули. Дивіться, як це покращує результати. Аналізуйте й починайте керувати на рівні компетенцій активних працівників, які приносять найкращі результати. Переносьте їх досвід у автоматизації процесів й досягайте належних вам результатів.

В чому я переважним чином переконувався завжди?

В тому, що коли людина справді хоче заробляти, вона пропонує рішення. Можливо й безглузді, на перший погляд, але рішення. І ми можемо ці рішення сприйняти за дієві й ефективні, коли перевіримо. Як це зробити в OneBox? Дуже просто. Людині відкривається доступ до її особистого бізнес-процесу, за який Людина відповідає результатами й в обумовлені вами строки цей бізнес-процес змінюється на користь працівника.

Працівник починає відчувати себе частиною системи й вдосконалює її самостійно й для себе. Облаштовує власний простір, за яким ви спостерігаєте, як адміністратор системи. Якщо сумніваєтесь, пройдіть по офісу. Кожний робочий стіл — унікальний, навіть при повній офісній безликості й однаковості. Стоїть маленька фігурка, зверніть на деталі на столах, на яких Людина створила власний робочий порядок.

Найчастіше керівники, а особливо власники, вважають, що саме вони все бачать краще за всіх. Що саме вони… Доповніть самі, якщо ви відноситесь до цієї поважної аудиторії.

Приходьте в Майстерню процесів на практичні заняття з OneBox no-code програмування.

Безплатних занять не буде, бо справді якісні навички коштують грошей.

Ось ТУТ вибирайте варіант, який найліпше пасує вашому темпераменту й вдачі. Особисто я обрав би варіант PRO за $714,73. Це дорого? Можливо що й так. Але ви працюєте у команді й справді отримаєте те, чого очікуєте. Оскільки ви особисто й всі разом впливаєте на бізнес-процеси, які налаштовуєте для себе й під власні потреби у свої операційній системі.

До речі, для підприємців з України діє постійна -30% знижка. А ще ви отримуєте підписку на цілий рік. І це безплатно за 5 тижнів напружених практичних занять, коли складаєте екзамен. Екзамен – ваші власні результати й на скільки ви змогли поліпшити власний бізнес.

Кошик
Прокрутити вгору