НУМО ЗНАЙОМИТИСЯ,
я з ЧЕРНІГОВА
Чернігів — це Україна!

Мене звати В’ячеслав Легеза, я наставник CRM-експертів й засновник Майстерні процесів iCOLOR.

Я вірю, що кожен підприємець має право на успіх, тому я хочу допомагати підприємцям досягати своїх цілей й поліпшувати світ разом з вами.

Автор блогу “Записи з майстерні“, телеграм-каналу “Наставник crm експертів” і чата для підприємців “Майстерня процесів iCOLOR OneBox“.

НУМО ЗНАЙОМИТИСЯ, Я З ЧЕРНІГОВА ЧЕРНІГІВ — ЦЕ УКРАЇНА!

Мене звати В'ячеслав Легеза і я CRM експерт й наставник інтеграторів OneBox, власник Майстерні процесів iCOLOR

Мої знання та досвід

Я познайомився з хмарним програмним забезпеченням OneBox у 2016 році й за ці роки став CRM експертом. Завдяки можливостям програми вперше налаштував бізнес-процеси на виробничому підприємстві й отримав можливість контролювати діяльність співробітників.

У 2018 році я вийшов зі складу OneBox та відкрив власну компанію. Розробив і пропоную покрокову стратегію, як змінити ведення бізнесу й використовувати для цього потужне рішення для автоматизації та управління.

Моя діяльність, як CRM експерта

Ділюсь своїми напрацюваннями та отримую постійний драйв від спілкування з підприємцями, які добувають прибуток у найрізноманітніших сферах діяльності.

У 2021 році я почав проводити Практикуми з основ використання OneBox. Кількість студентів, які пройшли CRM навчання й отримали практичні навички роботи з системою постійно зростає, зараз їх вже понад 140 людей. Відгуки передивіться на моїй сторінці у Face Book: Альянс CRM.

Мої переконання

Я переконаний, що автоматизація бізнес-процесів є ключем до успіху в сучасному світі. Вона дозволяє підвищити ефективність роботи, покращити якість обслуговування клієнтів і заощадити час та гроші.

24 січня 2022 року розпочалася повномасштабна війна проти України, яку розв’язав найближчий сусід — зухвала недоімперія з центром у маскві.

Окрім того, що я CRM експерт, ще я підприємець і щоб потужно й разом протистояти ворогові, частину зароблених коштів направляю на потреби ЗСУ та на відновлення зруйнованої інфраструктури міста-героїв Чернігова, звідки я сам, звідки моя родина.

Що я вам хочу запропонувати

Дізнайтеся більше про мою діяльність на моєму блозі, телеграм-каналі або в чаті, а ще ви можете підписатися на мій You Tube канал та передивлятися нові й корисні відео, як налаштовувати систему та користуватися нею в повсякденному житті.

Майстерня процесів iCOLOR OneBox та моя роль наставника експертів

Об’єднання незалежних підприємців. Ми допомагаємо малим підприємцям досягти успіху, коли разом впроваджуємо ефективні бізнес-процеси.

Наші шаблони бізнес-процесів прості та функційні. Вони не містять зайвих дій та статусів, що робить їх легкими для розуміння та використання.

Навіть новенький співробітник може швидко опанувати систему і досягти мети, яку ми встановлюємо, коли розроблюємо та впроваджуємо бізнес-процеси. Готові й випробувані на практиці шаблони процесів в 3-5 разів пришвидшують впровадження бізнес-процесів порівняно з розробкою індивідуальних складних галузевих проєктів.

Це дозволяє малим підприємцям заощадити час та гроші, а також зосередитися на тому, що дійсно важливо — на розвитку свого бізнесу. Якщо ви налаштовані, щоб ваш бізнес ставав ще більш успішним, зверніться до нас. Ми допоможемо вам впровадити ефективні бізнес-процеси, які допоможуть вам досягти ваших цілей.

Наставник експертів OneBox - гуру процесів Легеза В'ячеслав

Учасники об'єднання та експерти

Підприємці-практики, майстри програмування бізнес-процесів, лідери у власних компаніях

Дмітрій Богомаз

CEO Airconstruct
Аналітик та програміст бізнес-процесів, власне швейне виробництво

Павел Бойко

CEO Medmelochi
Медичне устаткування – власний імпорт, B2B, B2C

Алекс Грабовський

CEO MobiPrint
Виробництво корпоративних мерчів, продаж під власними брендами

Замовляйте колекцію бізнес-процесів і почніть отримувати результати вже завтра!

  • Наші бізнес-процеси перевірені часом і досвідом практичного використання у 149 проєктах.
  • Завдяки їх використанню ви збільшите прибуток, скоротите витрати й покращите рівень обслуговування клієнтів.
  • Ми впроваджуємо наші бізнес-процеси в строк до 5 тижнів, навчаємо та тестуємо ваших співробітників.
  • Ми також можемо зробити індивідуальні доробки й адаптувати наші бізнес-процеси під особливості вашої роботи.
  • Підключаємо інтеграції, щоб максимально автоматизувати бізнес-процеси.
  • Замовляйте нашу колекцію бізнес-процесів сьогодні та почніть отримувати результати вже завтра!
Кошик
Прокрутка до верху