CRM ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ

Керуйте своєю компанією легко та просто
Контролюйте прибуток, продажі та клієнтів
Отримуйте всі замовлення в одному місці
Готуйте та відправляйте комерційні пропозиції
Відстежуйте стан складів, купуйте й оприбутковуйте товари
Спілкуйтеся з клієнтами в месенджерах й ще багато чого іншого

Для кого та для чого призначена CRM ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ?

Почніть збирати й оброблювати всі вхідні звернення в одному місці й за єдиним алгоритмом: повідомлення з сайту, телефонні дзвінки, електронні листи, запити з телеграм-ботів. Ми вам допоможемо, навчимо вас й ваших співробітників працювати в єдиному корпоративному стилі. Вчіться у роботі, коли кожний менеджер ставить прості запитання, уточнює потреби потенційного Клієнта, характер і умови майбутньої угоди.

Згідно з особливостями запиту, пропонуйте Клієнту  персонального менеджера, який найкращим чином виконає роботу, в залежності від розміру планованої угоди або за іншими ознаками, якими зацікавився Клієнт.

Навички роботи з CRM для малого бізнесу буде комфортним навіть для не самих просунутих, оскільки ми пропонуємо навчальні відео матеріали й можливість ставити запитання й впливати на інтерфейс майбутнім користувачам.

В срм для малого бізнесу зручно фіксувати всі дії, які допомагають якісно обробити ліда, зробити дзвінок, зафіксувати результати перемовин, запланувати й провести показ й відгук Клієнта по об’єкту, описати його наміри тощо.

можливості crm програми для роздрібної торгівлі та гуртових продажів
CRM КУРС — практикум з використання операційної системи OneBox

Щоб керівник у будь-який момент зміг отримати потрібну йому інформацію, обговоримо з вами й налаштуємо форми аналітичних звітів за допомогою системних шаблонів. Завдяки їм можна буде подивитися, як відбуваються й до чого прямують  угоди, можливо вони потребують оперативного втручання. Якщо процес затримався на одному з етапів надто довго, CRM просигналізує й допоможе прослідкувати причину, чи то неуважність менеджера, чи то забаганки Клієнта або помилки у бізнес-процесі.

що вміє робити програма - CRM ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСА

Ми постійно працюємо над середовищем операційної системи для малого бізнесу, збираємо й враховуємо ваші поради, щоб зробити його інтуїтивно зрозумілим. Такий підхід дозволяє кожному співробітнику впливати на систему, а не тільки розв’язувати і ній особисті задачі, спілкуватися, обмінюватися інформацією, вести спільні проєкти.

Коли починаєте використовувати CRM для малого бізнесу, регламентуєте роботу менеджерів. Визначайте обов’язкові етапи угоди та перелік необхідних документів та дій, які справді потрібні для успішного завершення кожної справи. Інформація по угодах зберігається в системі, а відповідний статус сигналізує про рівень виконання угоди. Сума, строки, різноманітні деталі й умови, всі дії: дзвінки, листи, зустрічі з клієнтами, покази об’єктів, виставлені та сплачені рахунки тощо.

Коли використовуєте ip-телефонію, автоматично отримуєте у системі доступ до вхідних та вихідних телефонних дзвінкі, які менеджери роблять через функцію click-to-call з CRM. 

Використання CRM в малому бізнесі не тільки спрощує роботу, але й забезпечує безпеку інформації. Ми допоможемо вам налаштувати права доступу до відповідних елементів операційної системи, щоб вся конфіденційна інформація залишалася недоторканою в межах вашої компанії.

Ціни НА CRM ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСА

FREE від $23.81
хмарний за дані

✅ 1 хмарний бокс
✅ необмежена кількість користувачів
✅ до трьох онлайн консультацій
✅ щомісячний платіж за дані
✅ перший платіж за дані $23.81
✅ Базове setup fee налаштування
✅ інтеграції згідно з тарифами

START від $375
передплата за місяць

✅ 1 хмарний бокс
✅ користувачів згідно з тарифом
✅ 4 тижні на адаптацію системи
✅ щомісячний $28.91 або щорічний платіж $299 за одного користувача
✅ одноразовий setup-платіж $375
✅ необмежена кількість даних
✅ інтеграції згідно з тарифами

BUSINESS від $750
купити назавжди

✅ 1 хмарний бокс
✅ користувачів згідно з тарифом
✅ 8 тижнів на адаптацію системи
✅ щомісячний $28.91 або щорічний платіж $299 за одного користувача
✅ одноразовий setup-платіж $750
✅ необмежена кількість даних
✅ інтеграції згідно з тарифами

Кошик
Прокрутити вгору