CRM агентства нерухомості, срм для рієлторів

  • Допоможемо вам перетворювати звернення клієнтів в успішно завершені угоди.
  • Створимо форму на сайті, щоб ви отримували запити в систему та оброблювали їх.
  • Автоматизуємо завдання менеджерів, щоб вони зв’язувалися з Клієнтами й прояснювали деталі.
  • Контролюйте та корегуйте цикл ведення кожної угоди з утриманням термінів.
  • Поступово налаштуємо CRM-систему під ваші особисті потреби.

Для кого та для чого призначена CRM агентства нерухомості?

Почніть збирати й оброблювати всі вхідні звернення в одному місці й за єдиним алгоритмом: повідомлення з сайту, телефонні дзвінки, електронні листи, запити з телеграм-ботів. Ми вам допоможемо, навчимо вас й ваших співробітників працювати в єдиному корпоративному стилі. Вчіться у роботі, коли кожний менеджер ставить прості запитання, уточнює потреби потенційного Клієнта, характер і умови майбутньої угоди.

Згідно з особливостями запиту, пропонуйте Клієнту  персонального рієлтора, який найкращим чином виконає роботу, в залежності від розміру планованої угоди або за територіальною ознакою об’єктів, якими зацікавився Клієнт.

Навички роботи з CRM агентства нерухомості буде комфортним навіть для не самих просунутих, оскільки ми пропонуємо навчальні відео матеріали й можливість ставити запитання й впливати на інтерфейс майбутнім користувачам.

В срм для рієлторів зручно фіксувати всі дії, які допомагають якісно обробити ліда, зробити дзвінок, зафіксувати результати перемовин, запланувати й провести показ й відгук Клієнта по об’єкту, описати його наміри тощо.

CRM КУРС — практикум з використання операційної системи OneBox

Щоб керівник у будь-який момент зміг отримати потрібну йому інформацію, обговоримо з вами й налаштуємо форми аналітичних звітів за допомогою системних шаблонів. Завдяки їм можна буде подивитися, як відбуваються й до чого прямують  угоди, можливо вони потребують оперативного втручання. Якщо процес затримався на одному з етапів надто довго, CRM просигналізує й допоможе прослідкувати причину, чи то неуважність менеджера, чи то забаганки Клієнта або помилки у бізнес-процесі.

що вміє робити програма - CRM агентства нерухомості

Ми постійно працюємо над середовищем операційної системи для агенції нерухомості, збираємо й враховуємо ваші поради, щоб зробити його інтуїтивно зрозумілим. Такий підхід дозволяє кожному співробітнику впливати на систему, а не тільки розв’язувати і ній особисті задачі, спілкуватися, обмінюватися інформацією, вести спільні проєкти.

Коли починаєте використовувати CRM для агентства нерухомості, регламентуєте роботу менеджерів. Визначайте обов’язкові етапи угоди та перелік необхідних документів та дій, які справді потрібні для успішного завершення кожної справи. Інформація по угодах зберігається в системі, а відповідний статус сигналізує про рівень виконання угоди. Сума, строки, різноманітні деталі й умови, всі дії: дзвінки, листи, зустрічі з клієнтами, покази об’єктів, виставлені та сплачені рахунки тощо.

Коли використовуєте ip-телефонію, автоматично отримуєте у системі доступ до вхідних та вихідних телефонних дзвінкі, які менеджери роблять через функцію click-to-call з CRM. 

Використання CRM в агентстві нерухомості не тільки спрощує роботу, але й забезпечує безпеку інформації. Ми допоможемо вам налаштувати права доступу до відповідних елементів операційної системи, щоб вся конфіденційна інформація залишалася недоторканою в межах вашої компанії.

Ціни для CRM агентства нерухомості

FREE від $29 за дані

✅ 1 хмарний бокс
✅ необмежена кількість користувачів
✅ до трьох онлайн консультацій
✅ щомісячний платіж за дані
✅ перший платіж за дані $29
✅ Базове setup free налаштування
✅ інтеграції згідно з тарифами

START від $375

✅ 1 хмарний бокс
✅ користувачів згідно з тарифом
✅ 4 тижні на адаптацію системи
✅ щомісячний $28.91 за одного користувача
✅ одноразовий setup-платіж від $375
✅ необмежена кількість даних
✅ інтеграції згідно з тарифами

START+ від $495

✅ 1 хмарний бокс
✅ користувачів згідно з тарифом
✅ 6 тижнів на адаптацію системи
✅ щорічний платіж $299 за одного користувача
✅ одноразовий setup-платіж від $495
✅ необмежена кількість даних
✅ інтеграції згідно з тарифами

BUSINESS від $1250

✅ 1 хмарний бокс
✅ користувачів згідно з тарифом
✅ 8 тижнів на адаптацію системи
✅ щомісячний $28.91 або щорічний платіж $299 за одного користувача
✅ одноразовий setup-платіж від $750
✅ систему отримуєте назавжди
✅ необмежена кількість даних
✅ інтеграції згідно з тарифами
✅ САМО адміністрування системи
✅ ви несете повну відповідальність за роботу системи

Прокрутка до верху