Способи оплати у пРРО Checkbox: Післяплата та інші варіанти

Податкова служба (zir.sfs.gov.ua) у розділі 109.02 надала роз’яснення щодо наступного питання: “Чи застосовують РРО та/або пРРО ФОП – платники ЄП другої – четвертої груп при продажу товарів через мережу Інтернет у разі відправлення таких товарів поштою за умови післяплати із використанням послуги Післяплата (накладений платіж)?”

Коли пошта доставляє поштове відправлення адресату, стягує за дорученням відправника з нього грошову суму, то вручає відправлення на умовах післяплати. Тобто послуга «накладений платіж» використовується, коли покупець отримує товар на поштовому відділенні й у цей момент вносить кошти, щоб їх перерахувати на банківський рахунок продавця.

В цьому випадку саме поштове відділення зобов’язане видавати отримувачу відповідний документ, який підтверджує факт оплати товару. Продавець, як суб’єкт господарювання – повинен вкладати в поштове відправлення розрахунковий документ встановленої законодавством форми та змісту, який підтверджує факт купівлі-продажу товарів. В цьому документі продавець вказує форму оплати: кредит/післяплата/відстрочка платежу.

» Повний текст відповіді дивитись ТУТ

Згідно з вищенаведеним роз’ясненням, коли продавець відправляє посилку з післяплатою через логістичний сервіс Нова Пошта в чеку коректним буде вказати спосіб оплати = Післяплата.

Замовте налаштування інтеграції з Checkbox та отримайте корисні поради, як використовувати додатко в операційній системі.

Післяплата, коли покупець розраховується готівкою

Продавець фіксує факт отримання грошових коштів й використовує для цього ПРРО Checkbox, а тому необхідно разом з назвою способу оплати Післяплата передавати ще й тип способу оплати: готівка або безготівково.

У варіанті, коли Покупець розраховується готівкою, а Нова пошта виконує зворотне доставлення коштів, поки що відсутня однозначна відповідь, який саме вказувати тип способу оплати: готівка або безготівково.

14.08.2021 технічна підтримка Checkbox надала наступну відповідь:

“Якщо післяплата отримується готівкою, то клієнту потрібно звернутися у відділення податкової, де він обслуговується, за додатковими роз’ясненнями. Скоріше за все, буде безготівково, оскільки безпосередньо від клієнта готівку підприємець не отримує, а користується сервісом переказу коштів.”

Спосіб оплати Післяплата у фіскальному чеку з Checkbox

Кошик
Прокрутити вгору